Ücretsiz

Keşif

Garantili

Ürün Hizmet

Arayın

0538 258 98 24

Isıtma Soğutma Sistemleri

Isıtma Soğutma Sistemleri, chiller sistemleri, klima santralleri, kanallı ısıtma, kanallı soğutma, Chiller Soğutma Sistemi, Hava Soğutmalı Chiller, vrf klima, vrr klima

Isıtma Soğutma Sistemleri

Isıtma soğutma sistemleri, kullanılan mekanın sıcaklığını uygun olduğu ve ayarlandığı sıcaklıkta tutulmasını, bunun yanında iç ortamdaki ısının dış ortama olan kaybının azalmasını için kurulan sistemlerdir.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde su, hava ve buhar kullanılarak kazan, ısıtıcı, boru tesisatı ve radyatörler kullanılır. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri, bütün bir evi ısıtmak veya soğutmak için tasarlanmıştır.

Kanallı ters çevrimli klima, benzersiz bir güç ve kapsama alanı sunarak evinizi tamamen ve eşit şekilde ısıtmanıza veya soğutmanıza olanak tanır.

Vrf ve Vrv değiken debili klima sistemleri iklimlendirme için yoğun şekilde kulanılır. Havayı işleyen iç ünite belirli sayılara kadar modüler dış üniteye bağlanabilir. İç ünite modelleri duvar tipi, salon, tavan kaset tipi klima olması fark etmez. İklimlendirme ihtiyacının olduğu, değişken debiye ihtiyaç duyulan otel, avm, ofis, mağaza, tiyatro solunu vb. alanlarda tercih edilir.

Ergünler havalandırma olarak, Isıtma ve soğutma konusunda uzman ekibimiz tasarım noktasından sizinle birlikte çalışmaktadır. Tasarım montaj aşamasında, engelleri belirleyerek ve ısıtma ve soğutma çözümlerini planlarınıza entegre ederek uzman tavsiyesi sunuyoruz ve maksimum verrimlikte çalışacak ısıtma soğutma sistemlerini kuruyoruz.