Ücretsiz

Keşif

Garantili

Ürün Hizmet

Arayın

0538 258 98 24

Havalandırma Sistem Çözümleri

Havalandırma sistemleri, havalandırma sistem çözümleri, anahtar teslim havalandırma projeleri, havalandırma işleri

Havalandırma Sistem Çözümleri

Havalandırma sistemleri binadaki ısıtma,soğutma ve hava sirkülasyonu ihtiyacını,bina (yapı) kullanıcılarının ihtiyacını göz önündebulundurarak sağlayan sistemlerdir.Bir anlamda ısıtma,soğutma ve nemlendirmek açısından binanın konfor ve ihtiyacını belirleyen elemanlardır.

Havalandırma sistemlerinde fanlar , havalandırma kanalları, serpantinler ( ısıtma,soğutma ) ve damperler kullanılmaktadır.Bu elemanlarınhepsinin entegre bir şekilde çalışması bina kullanıcılarının konfor ve ihtiyacı açısından büyük önem arzetmektedir.

Doğadaki herşey hava yoluyla ya da enerji yoluyla yaşam bulmaktadır.Yaşamın ana kaynağı suda bile belli oranlarda oksijen ve karbondioksit bulunmaktadır.Düşünün ki kapalı ortamların havalandırmasız olduğunu böyle bir durumda sağlıksız bir ortam oluşur ve hastalıklar meydana gelir.

Örneğin kapalı otoparklarda kesinlikle havalandırma şarttır. Kimyasal petrol türü yakıtların birikmesi veya türlü gazların birikmesi facialara yol açabilir.Dikkat edersiniz burada yapılmış bir havalandırma kesinlikle hayat kurtarmaktadır.

İnsanın temel ihtiyaçlarından olan hava yaşam için olmazsa olmazlardandır. Yaşam oksijen hava döngüsü içerisinde süregelen bu kombinasyon yapılaşmasının da artmasıyla havalandırma sektörünü doğurmuştur. Havalandırmacı, olarak bilinen bu havalandırma sektörü özellikle İstanbul ve büyükşehirlerde aşırı faaliyet göstermektedir. Şirketimiz yıllardır süregelen bu faaliyet sektöründe çalışmaktadır. Yapay olan yaşam alanlarınızı doğal ortamlara dönüştürüyoruz.