Ücretsiz

Keşif

Garantili

Ürün Hizmet

Arayın

0538 258 98 24

Havalandırma Kanalları

hava kanalı, havalandırma kanalı, kare hava kanalı, dikdörtgen javalandırma kanalı, yuvarlak hava kanalı, spiro hava kanalı, gofrajlı hava kanalı, spiral hava kanalı, oval hava kanalı, DKP hava kanalı, paslanmaz hava kanalı, hava kanalı imalatı, havalandırma kanal imalatı

İmalat | Uygulama | Montaj

Havalandırma Kanalları

Havalandırma Kanal sistemi bileş ve ekipmanları, ister konut ister ticari olsun, ısıtma, soğutma ve havalandırma sisteminde bulunur. Temizlenen, Soğutulan veya ısıtılan havanın istenilen alanlara taşınması hava kanalları sayesinde olur. Ergünler Havalandırma, hava kanalları için özel imalatlar da dahil olmak üzere tüm kanal bileşeni tasarımı, uygulama, montaj ve tedarik ihtiyaçlarınızı sağlamaktadır.

Havalandırma kanalları genellikle yuvarlak, kare, spiral, prizmatik veya dikdörtgen şeklindedir. Genellikle tavan boşluğunun içine monte edilir.

Havalandırma Kanalı, galvaniz, paslanmaz ve alüminyum levhalardan oluşan dayanıklılığı yüksek, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Havalandırma ekipmanları; metal rulo kelepçe, konektör, smoke, basp, plastik kelepçe, kanal contası, klape, flanş profilleri, köşe elemanları, klemensler, eva conta, cam elyaf conta, silikonize mastik, silikon gibi yapıştırıcılardır.