Ücretsiz

Keşif

Garantili

Ürün Hizmet

Arayın

0538 258 98 24

Akrobat Kol

Akrobat Kol, Kaynak Dumanı Toplama Sistemleri, Kaynak Duman Emici Çözümler, Akrobat emiş kolu, Akrobat Emiş Kolları, Akrobat Kol HAVALANDIRMA

Kaynak Dumanı Toplama Sistemleri ( Akrobat Kol )

Akrobat Emiş Kolları çalışma ortamında havaya karışan zararlı gazları vakumlayarak ortamdan uzaklaştırmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

Akrobat Emiş Kolları her pozisyonda durabilir, ilave destek bir yapıya ihtiyaç duymaz. İç kısmında kendi kendisini taşıyan yapısı 360 derece dönebilen bir sistemdir. Damperli egzoz davlumbazı ve duvar bağlantısından oluşur. Akrobat kollar herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave bir destek gerektirmeden kalabilir.

Taşıyıcı karkas değişik çaplarda, sıcağa ve aşınmalara çok dayanıklı olan anti statik poliüretan helix çelik telli esnek hortumların içinde bulunur. Tek bir vantilatöre veya merkezi sisteme bağlanabilir. 360° dönebilen çelik davlumbazı kaynak dumanını engelleyerek nokta vakum ayarlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir.

Kaynaklı imalat atölyelerinde çalışanlar için büyük bir risk grubu kaynak işlemi sırasında açığa çıkan toz, duman, gaz ve buhar gibi kirleticiler oluşturmaktadır. Hava kirleticilerinin olumsuz etkilerini önlemek için bunların ortama yayılmasın durdurmak gereklidir.